2012 m. turnyras - Rimo Imenavičiaus šeimų krepšinio turnyras Šiauliuose

Go to content
Krepšinio turnyre varžėsi keturios šeimos
2012-ų metų balandžio 21 dieną Šiauliuose vyko šeimų krepšinio turnyras, skirtas Rimui Imenavičiui atminti. Jame dalyvavo Kačerauskų, Misevičių, Bielskių ir Jucikų šeimos.
Pirmose rungtynėse susitiko Kačerauskai ir Jucikai. Rezultatu 54-38 laimėjo Kačerauskų šeima. Antrose rungtynėse Bielskių šeima nugalėjo Misevičius 41-30. Kovą dėl III vietos rezultatu 61-40 laimėjo Jucikų šeima iš Vainuto. Finalinės rungtynės dėl I vietos triumfavo Kačerauskai, po atkaklios kovos įveikę Bielskių šeimą.
Kačerauskų šeima pateko į didįjį finalą, kuris vyks gegužės 25-27 dienomis Klaipėdoje. Išrinkti ir asmeniniais prizais apdovanoti geriausi šeimų turnyro komandų žaidėjai: Algimantas Misevičius, Mantas Jucikas, Karrolis Bielskis ir Elvinas Kačerauskas.
Lietuvos šeimų krepšinio lygos įkūrėjas Kazimieras Budrys džiaugėsi, kad paskutinis (septintasis) šiais metais šeimų krepšinio turnyras vyksta Šiauliuose. K.Budrys tikisi, kad šį nedidelė šventė sustiprins šeimas, ir tėvų pavyzdžiu sekdami vaikai nuo mažens pradės žaisti krepšinį, sportuodami bus sveikesni, mylės šeimą. K.Budrys palinkėjo šeimoms kartu puoselėti meilę ne tik krepšiniui, bet ir vienas kitam.
Back to content